Pytania do AniołówTutaj możecie zadać pytania każdemu z Aniołów, jeżeli jest coś dla was niejasne, bądź chcecie się dowiedzieć więcej.


24 komentarze:

 1. Jen - czy czujesz coś do Liama?
  Liam - bardziej lubisz Jen czy kochasz? Co ci się w niej podoba? Jeżeli związał byś się na stałe z Jen to twoje skrzydła się zmienia? Czy dopiero twoje dzieci nie będą miały złotych?
  Rose - lubisz Zayna? Co ci się mnie podoba? Jak się czujesz z tym że Twoi rodzice nie żyją? Wiem że na pewno źle ale coś więcej!
  Zayn - kochasz Rose to już wiem ale co ci się w mniej podoba? Boisz się o nią i chronią na przed Damonem tak.? Ci on jej może zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (Jenny)
   Tak... ale nie wiem czy to miłość... nigdy nie byłam zakochana...

   Usuń
  2. [Rose] Zayn jest na prawdę świetnym facetem, a zwłaszcza przyjacielem. Jest jedyną osobą, z którą mogę tak po prostu i otwarcie rozmawiać. Uwielbiam to jak mnie przytula, wspiera, próbuje pomóc.
   Jak się mogę czuć? W jednej chwili straciłam dwie najważniejsze osoby w moim życiu. Nikomu nie życzę, aby zobaczył swoich rodziców w takim stanie. Czułam jakby wraz z nimi odeszła pewna część i zapewne tak jest.

   Usuń
  3. [Zayn] Rosie jest strasznie urocza, wydaje sie taka delikatna, jakby była z porcelany. Zarazem potrafi pokazać pazurek i jest strasznie silna, czasem jej tego zazdroszczę. Mimo tego co mówi, jest po prostu idealna.
   Co do Damona to sprawa nie jest prosta. Sam jeszcze nie wiem co on kombinuje, ale co do jednego jestem pewny. Nie zawaha się zrobić krzywdę Rose, a nie chcę żeby cierpiała. Zawsze robi to, co mówi.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. [Zayn] Damon to mój kuzyn. Tak jak ja jest upadłym, tyle, że on nie zamierza z tym wszystkim skończyć, podoba mu się życie takie jakie ma teraz. Pełne niebezpieczeństw. Jestem prawie pewny, że jest jednym z tych, którzy staną przeciwko Aniołom. Po tym jak zabił rodziców Rose, mogę się po nim wszystkiego spodziewać.

   Usuń
 3. (Liam)
  Raczej kocham... przy niej czuję się jakoś inaczej? Bardziej szczęśliwy.
  Uśmiech, który jest taki szczery, oczy, które tryskają radością, styl bycia, który jest zwariowany... poprostu wszystko.
  Gdybym związał się z Jen moja rodzina nie byłaby czysta (Chodzi tu o małżeństwo). Moje skrzydła by się nie zmieniły, a nasze dzieci miałby złote skrzyda jeśli stałyby się archaniołami, oczywiście nie byłby takie jak moje, które są takie od wieków w naszej rodzinie.
  Podział jest ogólnie taki:
  Archanioły - złote.
  Anioły - srebrne.
  Pół anioły - białe z srebrnymi lub złotymi (zależy kim był drugi anioł.) nitkami.
  Ludzie bez skazy - białe.
  Upadli - czarne.
  Pół upadli - czarne z białymi prześwitami.
  (Moje są białe z złotymi nitkami, bo pochądzę z czystej rodziny.) Dla wyjaśnienia: Pół upadli to dzieci człowieka i upadłego.

  OdpowiedzUsuń
 4. (Zayn) Nie boisz się, że Rose może mieć ci za złe, że nic jej nie powiedziałeś na temat niebezpieczeństwa, które dotyczy jej osoby?
  (Jenny) Co jest między tobą i Danym?
  (Dan) Kochasz Jenny?
  (Rose) Wybaczyłabyś Zaynowi, gdyby cię oszukiwał. Chodzi mi, że jakby miał przed tobą jakieś sekrety? Nadal byś mu ucałą?
  (Liam) Kiedy powiesz Jenny co do niej czujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (Jenny)
   Między mną, a Dan'em jest tylko przyjaźń. Przynajmniej ja tak sądzę. Może trochę bardziej go lubię, ale narazie to nic więcej.

   Usuń
  2. [Zayn] Boję się takiej opcji i biorę ją pod uwagę. Jednak zrobię wszystko, aby była tylko bezpieczna.

   Usuń
  3. [Rose] Wybaczyć bym wybaczyłam, jednak nigdy nie zapomnę. Wiem, że coś przede mną ukrywa i widzę to w jego zachowaniu. Tak samo jest z Danym i Jen. Cała trójka ma jakiś sekret, o którym my nie wiemy.

   Usuń
 5. (Dan)
  Czy ja kocham Jenny? Nie wiem, ale naprawdę ją lubię. I nawet trochę inaczej niż Rose i Liv.

  OdpowiedzUsuń
 6. (Liam)
  Nie wiem kiedy, ale chyba kiedy będzie odpowiedni moment. Kiedy wyczuję, że mogę jej to wyznać to wtedy to zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam pytanie do autorek ;D

  Dlaczego Jenny i Monica mają takie samo nazwisko? Zbieżność nazwisk, pomyłka czy może są spokrewnione?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli mam być szczera to po prostu zbieżność nazwisk przy wyborze. Przyznaję, ja tego nie zauważyłam, nie są w żaden sposób spokrewnione.

   Usuń
 8. Autorki :D
  Ile przebiega ciąża Anioła? Normalnie tak jak u człowieka czy szybciej? A może dłużej?
  Jeśli np. Jenny byłaby w ciąży a jest człowiekiem bez skazy to jej ciąża by przebiegała jak u człowieka czy anioła?

  Wiem że mam głupie pytania i w ogóle ale tak jakoś mnie naszlo j chciałabym wiedzieć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciąża anioła przebiega tak samo jak człowieka :) Tylko dziecko anioła jest zawsze zdrowe ;)

   Usuń
 9. Jen - jak się czujesz z tym ze jesteś pół wampirem? Co teraz zrobisz? Będziesz z Liamem?? Czy posłuchasz się ojca Liama i go zostawisz??
  Laim- co ty o tym wszystkim sadzisz? No o Jen?? Będziesz z nią nadal? Przecież to związek zakazany. Posłuchasz się ojca i ja zostawisz??
  Ojciec Liama- czy pozwolisz synowi spotykać się z Jen? Wiedziałeś kim jest Jen od samego początku czy dopiero później się o tym dowiedziałeś? Co powiesz żonie? Czy ona wiedziała o wszystkim od początku?
  Rose- co ty teraz zrobisz? Odwrócisz się od swoich przyjaciół? Wybaczysz kiedyś Zayn owi?

  Weronika Dereń :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (Rose)
   Sama już nie wiem, muszę poukładać sobie wszystko, co mimo pozorów nie jest łatwe. Spójrzmy na to z innej perspektywy, wokół mnie dzieją się rzeczy, na które nie mam wpływu. Nie ma osoby, która w jakikolwiek sposób mogłaby mi pomóc. Jestem z tym sama. Być może gubię się w tym wszystkim, ale kto nie popełnia błędów?
   Co do Zayna - to tak, tylko nie wiem kiedy nadejdzie odpowiedni czas....

   Usuń
 10. ( Jennifer )

  Hmmm.. jak się czuję? Halo! Jestem krwiopijcą! I jakimś pieprzonym mieszańcem! Jak byś ty się czuła? Co zrobię? Emm będę dalej z Liam'em, a innych mam gdzieś.

  OdpowiedzUsuń
 11. ( Liam )

  Jest to dla mnie trudne, ale kocham Jenie i będę z nią nadal. Związek wampira i anioła jest zakazany, a nie mieszańca :D

  OdpowiedzUsuń
 12. ( Ojciec Liam'a )

  Po tym co mi powiedział nie mam na to większego wpływu... a dowiedziałem się tego wtedy kiedy rada. A Karen okazało się, że się domyślała, cudownie czyż nie?

  OdpowiedzUsuń