O autorkach

 Avelen Xx

Przedstawienie postaci:

W miare zrównoważona 13-latka o imieniu Zuzanna. Pochodzi z miejscowości (a właściwie wsi) 'Lipa', znajdującej się w województwie wielkopolskim. Mieszka tam z młodszą siostrą, rodzicami i babcią. Uczęszcza do 1 klasy gimnazjum. Urodziny obchodzi 5 września.

Wygląd zewnętrzny:

Ma bardzo kręcone brązowe włosy, które czasem doprowadzają ją do szału. Jej tęczówki są niebieskie lecz lekko szarawe. Wiecznie blada "jak ściana". Wysoka jak na swój wiek (170 cm). Styl ubierania jest przeciętny. Lubi koszulę w kartę, woli jeansy od dresów, buty tylko addidasy, nike i conversy. Za sukienkami nie szaleje, ale gdyby miała ubrać sukienke, która bardzo jej się spodoba, zrobiła by to. Codzienny strój to jeansy lub legginsy bardzo podobne to jeansów, bluza albo koszula, koszulka z krótkim rękawem i buty nike. Lubi nosić czapki, ale nie wie czy dobrze w nich wygląda. Musi nosić okulary.

Cechy charakteru:

Przyjacielska, zazwyczaj miła, ale lubi czasem "pocisnąć". Samodzielna (jeśli tego chce), pomocna jak trzeba, całkiem odpowiedzialna. Towarzyska tylko w swoim gronie. Na ogół nieśmiała. Uwielbia marzyć i fantazjować o najróżniejszych rzeczach. Rzadko poznaje kogoś nowego, ponieważ w jej starej szkole nie było za dużo uczniów i za bardzo nie lubi ruszać tyłka.

Zainteresowania, hobby, co lubi a co nie:

Interesuje się historią. Bardzo lubi ten przedmiot, a w szczególności tematy o starożytności lub II wojnie światowej. Jej hobby to pisanie. Ma głowę pełną pomysł, które bardzo chce zrealizować. Ma słabość do boysbandu "One Direction", bardzo lubi także zespoły takie jak: "5 Seconds Of Summer" i "The Vamps". Gatunek muzyki jakiej słucha to pop oraz pop z dodatkiem rocka. Nie pogardzi jednak chwytliwą melodią i słowami innych gatunków. Miłośniczka filmów fantastycznych i s-f. Uwielbia wprost ''Transformers". Była ostatnio w kinie na czwartej części tego niesamowitego filmu. Jej ulubionym bohaterem jest zdecydowanie Spider-man. Nie odrzuca jednak innych dzieł kinowych. Najmniej lubi horrory. Nie są straszne, ale odrzucające. Nie znosi szantażu. Bardzo lubi oglądać mecze siatkówki.

Ogólny zarys:

Sympatyczna gimnazjalistka, mająca czasem głowę w chmurach. Optymistycznie nastawiona do świata. 
Motto: "Żyję chwilą nie ufając przyszłości".

Twórczość:
Black Dress
Akademia Anioła


Little Lies

Przedstawienie postaci: 

Trochę zwariowana piętnastolatka, o imieniu Aleksandra [Ola, Olka]. Pochodzi z miejscowości Sanok w województwie podkarpackim. Mieszka z  rodzicami, starszą siostrą, jej chłopakiem i zwierzakami. 15 lat kończy 24 sierpnia i we wrześniu idzie do 3 klasy gimnazjum.

Wygląd zewnętrzny:

Ciemna blondynka z lekko falowanymi włosami. Każdemu podobają się jej niebieskie tęczówki, które jaśnieją pod wpływem światła. Dość wysoka, ma 174 cm wzrostu, mimo, że chciałaby mieć więcej. Lubi wygodę, więc w jej szafie można znaleźć najwięcej spodni, koszulek i bluz. Uwielbia duże, męskie bluzy, w których często wieczorami siedzi na oknie i pije kakao. Uwielbia czapki "smerfetki".

Cechy charakteru: 

Złośliwa, arogancka, rzadko kiedy przejmuje się innymi, o ile nie są to osoby jej najbliższe. Uwielbia samotność, chwile, w których jest sama i może pomarzyć, pofantazjować, po prostu być taka jaka jest. Często nieakceptowana poprzez swoje zachowanie. Nie wierzy w miłość. Nienawidzi fałszywości, dwulicowości, a właśnie tacy ludzi ją otaczają.  Uwielbia zwierzęta i poświęca im mnóstwo czasu.

Zainteresowania, hobby, co lubi, a co nie: 

Jeśli chodzi o szkołę, uwielbia geografię w każdej postaci. Głowa pełna planów na przyszłość. Kocha siatkówkę i chciałaby się z nią w jakikolwiek sposób związać w przyszłości. Nie lubi pseudo kibiców. Jej idolem i wzorem do naśladowania jest Krzysztof Ignaczak, Aleh Akhrem, Zbigniew Bartman oraz Anna Werblińska, Katarzyna Skowrońska-Dolata. Ulubiony klub siatkarski to ASSECO Resovia Rzeszów. Uwielbia zespół Coldplay. Lubi pop, jednak to pop z mieszanką rocka i rok alternatywny zawładnęły jej sercem. Lubi One Direction, jednak nie jest jakąś specjalną fanką. Często lubi wpadać w lekki ballady. Wielbi horrory. Jej ulubione filmy to "Nad życie", "Szkoła uczuć", Step up [wszystkie części]" oraz wszelkiego rodzaju horrory. Jej ulubiony serial to "Pamiętniki wampirów". Ulubiony aktor to Paul Wasley, a ulubiona aktorka Jennifer Lawrence.

Ogólny zarys: 

Dziewczyna szukająca swojego miejsca między codziennością, a marzeniami. Jej motto życiowe to: "Nie sztuką jest być mistrzem, kiedy wszyscy tego od Ciebie wymagają. Sztuką jest nim zostać, kiedy większość w Ciebie zwątpiła.." 

Twórczość: 

You Is My Personal Drug
To Me You Are Perfect
Akademia Anioła


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz